Nie tylko dla wielbicieli słodyczy, ale dla wszystkich ceniących sobie smaczną i niedrogą kuchnię. Czemu więc "Kuchnia w czekoladzie"?
To właśnie ciemna i biała czekolada są dominującymi kolorami w moim królestwie, do którego Was zapraszam:)

Współpraca i kontakt

Witam na moim blogu! 

Cieszę się że zagościłeś w moich skromnych progach.

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować możesz zrobić to za pomocą formularza na stronie głównej lub pisząc na e-mail: 

rzelkazag@poczta.fm

W blogowaniu stawiam pierwsze kroki, ale w gotowaniu i pieczeniu myślę, że jestem na wyższym poziomie dlatego chętnie podejmę się współpracy testowej z firmami oferującymi produkty spożywcze lub sprzęt kuchenny, elektroniczny. 

Moje obiektywne opinie na pewno pomogą niejednemu klientowi dokonać wyboru i zakupu odpowiednich składników lub sprzętu agd. 

Z pozdrowieniami,
Joanna

__________________________________________________________________

Ostatni projekt, do którego zostałam zaproszona jest zdecydowanie przysłowiową wisienką na torcie! Nie dość, że pierwszy poważniejszy, to jeszcze długotrwały. Jakiś czas temu otrzymałam urządzenie Tefal Cuisine Companion,  trwa właśnie wielkie testowanie, a wynikami dzielić się będę na blogu przez kolejne kilka miesięcy. Zachęcam do śledzenia wpisów, a jeśli jeszcze nie posiadasz w domu takiej maszyny- dowiesz się czy warto w nią zainwestować. Dodam tylko, że dla mnie- już teraz, stał się prawdziwym przyjacielem :)


http://www.tefal.pl/Cuisine-Companion/Cuisine-Companion/Cuisine-Companion-FE800/p/8000035580

__________________________________________________________________

Kto z Was pragnie mieć oryginalne graty w swojej kuchni? Już teraz możecie takie zakupić u jedynego w swoim rodzaju Pana Grzegorza, który z drzewa potrafi wyczarować prawdziwe cuda. O tym jakie, na pewno jeszcze nie raz przeczytacie na moim blogu :) Póki co odsyłam do sklepu i zachęcam do polubienia fp Graciarni.
http://gratyiszpeje.pl/sklep

________________________________________________________________

 Jakiś czas temu napotkałam w sieci informację o lokalnej, gorlickiej firmie, która zajmuje się grawerowaniem w przedmiotach m.in. drewnianych oraz w szkle. Wałek do ciasteczek marzył mi się już od dawna, więc postanowiłam napisać z prośbą o współpracę. Ależ się ucieszyłam, dostając pozytywną odpowiedź... Zestaw jest już u mnie :) Dodam jeszcze, że wałek jest tak fajny, że zamówiłam sobie jeden do ciasta bez żadnych grawerów... W końcu będę mogła robić makaron, bez obawy że coś trzaśnie...


Wy także możecie złożyć swoje indywidualne zamówienia. 
Dla siebie, dla Rodziny, dla Przyjaciół... 
Głowa dowodzącego firmą jest pełna pomysłów, przekonajcie się o tym sami!


https://grawerujemy.pl/index.html
___________________________________________________________________________________

O dobrze doprawione dania zadba dla Was Bella Bis, producent przyprawO "skutkach" tej współpracy będę informować na bieżąco, a spragnionych ich posiadania odsyłam tutaj...


___________________________________________________________________

Współpraca z gorlickim portalem