Nie tylko dla wielbicieli słodyczy, ale dla wszystkich ceniących sobie smaczną i niedrogą kuchnię. Czemu więc "Kuchnia w czekoladzie"?
To właśnie ciemna i biała czekolada są dominującymi kolorami w moim królestwie, do którego Was zapraszam:)

niedziela, 3 stycznia 2016

Podsumowanie 2015

Pierwszym wpisem w nowym roku miał być właśnie ten podsumowujący, ale stwierdziłam, że wcześniej muszę Was czymś poczęstować, byście na puste brzuchy nie czytali :)
Ale nie martwcie się, będzie zwięźle, krótko i na temat :)


Rok 2015 był pierwszym "w całości" spędzonym z Wami, dlatego za sprawą Google Analytics postanowiłam podzielić się z Wami odrobiną cyferek. 


Nie trudno zauważyć, że prawdziwy przełom nastąpił  w październiku i listopadzie i to właśnie wtedy blog odwiedziła ogromna liczba użytkowników, co mnie osobiście wcale nie martwi, ale bardzo cieszy :)

Zrobiłam też małe zestawienie na temat postów najczęściej czytanych i jak się pewnie domyślacie, pierwsze miejsce zdecydowanie należy do Ekspresowego ciasta bez pieczenia, ale.... tuż za nim pojawia się Sałatka warstwowa z pierożkami tortellini
To właśnie te dwa przepisy czytane były kilkadziesiąt tysięcy razy.
Pozostałe mają już zdecydowanie mniejszą ilość odsłon, a są to:
oraz Proziaki. To właśnie Wasza "10" ubiegłego roku.

Zyskałam także nowych Lubisiów na facebookowym fp bloga (już ponad 5000) oraz ponad stu Obserwatorów na Instagramie. Kto jeszcze tam do mnie nie zajrzał- zapraszam :)

Mam nadzieję, że i w tym roku pozostaniecie ze mną i na bieżąco będziecie obserwować wpisy jakie dla Was zamieszczam. Liczę na to, że moje pomysły kulinarne spotkają się z Waszą aprobatą i z przyjemnością będziecie korzystać z przepisów i polecać je swoim najbliższym i znajomym. 
Dziękuję Wam serdecznie raz jeszcze za to, że jesteście przy mnie!
Asia

2 komentarze:

Twój komentarz jest niezwykle cenny! Wyraź swoją opinię i spraw, by zaufało mi więcej osób :)